O nás

Jsme malá, ale dravá česká firma s více než čtyřletou zkušeností na tuzemském trhu. Za tu dobu jsme realizovali přibližně 10000 objednávek, na území ČR a SR jsme prodali cca 4000 hrazd, 3000 párů bradel. Zabetonovali jsme téměř 100 zahradních konstrukcí a máme na kontě i několik instalací v posilovnách.

Přímá výroba v České republice

Produkty si v plném rozsahu vyrábíme sami, od zpracování surového materiálu až po šití popruhů či obalů, nákupem materiálu podporujeme lokální podnikatelské subjekty.

Nebojíme se žádné výzvy a vždy si hledáme svou cestu, naše produkty byly vždy originální a inovativní!

Jan Březina

Zakladatel značky, šéf, tvůrce absolutní většiny produktů. Firmu založil ještě jako příslušník elitní jednotky AČR, po dosažení profesionálního vrcholu z armády odešel, aby se naplno věnoval nové výzvě - výrobě a prodeji jedinečného tréninkového vybavení pro profíky i amatéry, pokročilé i začátečníky, do fitka i do pokojíku.

,,Jdu až na dřeň!” - takový je jeho celoživotní přístup, s jehož pomocí vybudoval firmu, která v záplavě chytráků a překupníků sice nevydělala na Ferrari, ale zato sveřepě razila cestu v populačně omezeném segmentu trhu sportovního nářadí a zachovala si svou tvář, navzdory celosvětově se snižující úrovni výrobní autenticity.

Honza je samozřejmě autorem hrazdy UNO i její ,,dokonalejší dcery” - Warrior Pull-up Bar - symbolu nových Shybů.

Michal Flešar

K firmě se připojil v dubnu 2016 a po roce a půl je to právě on, kdo se stará o každodenní chod e-shopu, balí, posílá, hlídá sklad a komunikuje se zákazníky telefonicky i mailem.

Michal je naše opora, protože miluje shyby s malým i velkým "s".