Návod

jak postavit venkovní hrazdu na shyby Warrior Pull-Up Bar

Video je vždy lepší jak tisíc slov. Mrkni na to jak postavit naši venkovní hrazdu na shyby Warrior Pull-Up Bar! Jediné co potřebuješ je travnatý plácek a něco, čím zabiješ skoby do země.

1) Pro snadnou instalaci Warrior Pull-up Bar je nejvhodnější rovinatý kus pozemku o rozměrech přibližně 2,5 x 3,5 m. Hrazda bude fungovat i v lehce svažitém terénu. K zabíjení kolíků doporučujeme gumovou palici, nebo jakýkoliv podobný nástroj, v případě nouze poslouží kámen stejně dobře. Hrazdu doporučujeme instalovat ve dvou lidech - instalace je rychlejší.

2) Uchopte jednu hliníkovou stojku a odměřte požadovanou výšku dle Vaší postavy tak, že postavíte stojku vedle sebe na výšku natažené dlaně, jako při cvičení. Pokud rádi na hrazdu doskakujete, přidejte ještě jednu nebo dvě polohy. Výšku zafixujte šroubem, druhý dejte do vedlejšího otvoru. Oba zlehka dotáhněte. Šrouby zakryjte neoprenovým návlekem. Druhou hliníkovou stojku upravte stejně. Na zemi vsuňte obě stojky do kovových límců na tyči hrazdy, vždy užším profilem. Snažte se od oka srovnat stojky tak, aby tvořily s hrazdou pravé úhly - pevnost sestavy chyba neovlivní.

3) Přiložte trny ke spodním koncům profilů. V této šířce je zabodnete do země. Pokud je podklad suchý nebo jílovitý, přišlápněte trny nohou. Napínáky na kotevních lankách povolte téměř na maximum, aby byl co největší rozsah dotažení. V této fázi stavby jedna osoba vztyčí hrazdu a druhá bude zabíjet ocelové skoby.

4) Zabodněte kolíky do země tak, aby obě krajní lanka byla v ose hrazdy a dvě lanka od každé stojky v pravém úhlu na osu hrazdy. Napínáky dotahujte střídavě do protisměru. Dotažení hrazdy se snažte pravidelně kontrolovat.

Hrazda je určena pouze pro Shyby!