Proč jsme rozjeli zcela nový web Shyby.cz

Proč jsme to přestali dělat jako dřív?

Jsou to stále jen hodiny, co jsme spustili nový web a o tom Vám více řekneme teď. Jednopoložkový web s mezinárodní mutací. Položme si těch několik otázek:

Proč jednopoložkový e-shop? 

Abychom dali jasně najevo, že to s naší hrazdou myslíme stoprocentně vážně, že se nebojíme výzev a že našemu produktu bezmezně věříme!

Proč právě Warrior Pull-up Bar? 

Protože hrazda UNO - původní verze Warriora - náš zcela první výrobek, vznikla spolu se značkou, dříve než kamenný obchod či následně e-shop. Hrazda UNO našla spoustu majitelů, aniž bychom se jí nějak zvlášť věnovali. Prostě si žila svým životem. Prvotní nápad prodávat ji ve velkém se však stále ozýval kdesi z povzdálí našich myslí.


Už na jaře jsme po analýze dat a předvídavosti pochopili, že se situace na trhu mění, a prvotní idea znovu ožila. Prostě jsme k tomu konečně dozráli. Na hrazdě jsme odstranili hypotetické slabiny, přestože nepřišla jediná reklamace, zdokonalili technické provedení a nakonec připravili web s novou obchodní platformou. Po čtyřech letech existence hrazdy je stále stejně unikátní, nemá funkční alternativu! Musí mezi lidi!!

Proč mezinárodní dosah? 

Protože nápad této hrazdy vznikl právě při cestování po světě. Protože tuzemský trh má svou omezenou kapacitu a co si budeme povídat, není nafukovací. Protože je to logická volba jak růst, učit se a posouvat se dál. Protože je to velká výzva a my chceme naplnit potenciál produktu i nás samotných na 100%. Protože se nechceme ničím omezovat a děláme všechno naplno!!!

Šlapeme do toho a budeme neskonale vděční za každou kritiku a názor, negativní či pozitivní. Díky! Vaše Shyby.cz