Magnezko.cz

www.magnezko.cz

Zdravíme všechny shybaře jako vždy, ale kromě toho i všechny borce a borkyně, kteří se věnují sportovnímu a rekreačnímu lezení, vzpírání, gymnastice, cvičí ve fitku nebo třeba jen trénují úchop, závodníky i nadšence, kluby, oddíly a sportovní skupiny.


Magnézium jsme ve Shybech.cz vždycky měli, je to nedílná součást tréninku s vlastní vahou, a kromě těch nejtvrdších ranařů ho většina z Vás pravidelně používá. Za tu dobu, kdy jsme ho nabízeli, jsme získali kontakty na několik spolehlivých dodavatelů včetně těch tuzemských. Naše koncepce byla vždy stejná, založená na domácí produkci, doplněná o dovoz artiklů, které jsou u nás obtížně nebo vůbec nejsou k dostání. Podíl zůstává stejný a vždy také zůstane. Leckdo by si řekl, že magnézium je magnézium všude na světě stejné, ale pro nás je prostě důležité podporovat našince.


Jakékoliv přeměny, ať už řízené přírodou, nebo člověkem, za sebou něco nechávají v podobě vedlejšího produktu. V našem případě to byly zásoby magnézia. Rozhodli jsme se proto spustit ještě jeden proces a založit nový e-shop Magnezko.cz. Našim cílem je navázat na prověřenou službu a ještě jí zdokonalit, zejména v segmentu velkoobchodu, kde zaručíme pravidelné dodávky s nadstandardní cenovou výhodností. To ale neznamená, že si nemůžeš objednat kostku na domácí trénink ! Právě pro tyto účely jsme doplnili možnosti dopravy a vyzvednutí zásilek o Uloženku, náklady na dopravné jsou nižší a své magnézko si vyzvedneš, kdy Ti to nejvíc vyhovuje! DPD a Česká pošta zůstávají.


Stejně tak i nadále pojedeme svůj styl balení. Funkční, praktické obaly a nádoby bez zbytečných obrázků a serepetiček, prostě přísný minimalismus.

NEJSME EPIC, ALE REAL !

www.magnezko.cz