Proč si vybrat nás, Shyby.cz?

Věci které vyrábíme, sami testujeme a cvičíme na nich

Všechny ,,železné produkt" Shyby.cz jsou navrhovány lidmi, kteří na nich opravdu cvičí, technice jednotlivých cviků rozumí a používají je ve vlastním tréninku. Všechny hrazdy, bradla, gymnastické kruhy a příslušenství jsou konstruovány na základě potřeb nás Evropanů orientovaných do 21. století.


Přímá výroba v České republice

Všechny hrazdy na shyby, gymnastické kruhy, kotevní materiál, plyometrické bedýnky a další příslušenství jsou vyráběny přímo v České republice, nejedná se o dovoz z východu, nebo přeprodávání výrobků ze třetí strany. Tento aspekt se přímo promítá do kvality výrobků a takřka nulové reklamaci v průběhu roku ve výrobcích výráběných Shyby.cz Czech Workout s.r.o..

Ostatní materiál jako kettlebelly, odporové gumy, magnesium a zbylé příslušenství u nás podléhají dovozu. Při jejich výběru dbáme na kvalitu a užitnost v našich nekompromisních workout podmínkách.


Zázemí haly Shyby.cz v Paskově - Ostrava

Shyby.cz nejsou pouze internetovým obchodem, kde kontakt se zákazníkem probíhá neosobní digitální cestou. Výhoda naší haly spočívá v přímé demonstraci jednotlivých produktů na jednom místě a pomocí přímo teamem Shyby.cz.


Sedm zásadních úspěchů roku 2014

 • vývoj jedinečné hrazdy v obraze Vision a její zařazení do prodeje s plným servisem Shyby.cz
 • jsme jediní výrobci kovových gymnastický kruhů na území Evropy
 • nulový počet reklamací na produkty značky Shyby.cz
 • Postavení 10 ks Venkovní hrazdy Uno na závadě Army Run 2014 - poslední překážka 1400 shybujících
 • Česká televize - 45 min. živého vstupu prostřednictvým Dobrého rána - odkaz na reportáž
 • na základě rozšíření nabídky, prodeji výrobků a referencí založení kamenné prodejny Shyby.cz v Ostravě

Sedm zásadních úspěchů roku 2016

 • posílení našeho týmu o nové zaměstnance
 • odchod z kamenné prodejny do velké haly v Paskově
 • nápad venkovní hrazdy Czech Pull-Up Rig a bezmála 100 montáží po České republice a Slovenské republice
 • vývoj zcela nové hrazdy Perun - posunutí weighted na české scéně
 • lidé o nás vědí!
 • v recenzích nejdeme pod 99% procent na Heureka.cz
 • jedeme affiliate skrz AffilBox.cz

Team Shyby.cz

Jan Březina - prvotní myšlenka, návrhy, realizace výrobků

Moje plné pracovní nasazení směřuje do nových nápadů, jejich realizací, vyhledání vhodné povrchové úpravy a následnému testování. Baví mě vývoj prvotní myšlenky, její počáteční realizace a první spokojený zákazník. 

Od útlého věku byl pro mne sport naprosto vším a dobrodružná povaha mě poslala již v patnácti letech do Armády České republiky. Jako profesionální voják jsem se za nějaký čas dostal k nejprestižnější jednotce Armády České republiky - Předsunutým leteckým návodčím, JTAC a zúčastnil se celé řady zahraničních misí, tréninků a dlouhodobějších pobytů jak v Evropě tak Spojených státech amerických.

Přesně v této době jsem si uvědomil, kolik lidí na světě řeší ten stejný problém. Vhodnou hrazdu na shyby, hrazdu, kterou může postavit na libovolném místě, dostatečně pevnou, odolávající vlivům počasí, avšak dostatečně lehkou k přepravě - Venkovní hrazdu na zahradu Uno!

V průběhu roku 2014 se náš sortiment rozrostl natolik, že jsem dráhu profesionálního vojáka ukončil a počátkem roku 2015 se věnuji projektu Shyby.cz zcela profesionálně.


Katka Chalupová - marketing, orientace na zákazníka, design

Mám ráda, když lidé zavolají a řeknou - je tu super, proč to nemáme doma už dlouho..


Andreas Dobsa - nápad, užitnost, technická data, fotky

Kdysi jsem dělal hodně různých sportů a nikdy jsem u ničeho nezůstal. Pak přišel on osudný den, kdy jsem se díval na film Nikdy to nevzdávej 2, kde byl Američan, který se přitahoval. Okamžitě jsem musel ven na první klepáč a zkouššel to taky. Teď užž trénuji necelé 4 roky a ani ve snu jsem si nepředstavoval žže zvládnu to co teď.

Ke svému tréninku nepoužívám žádné doplňky, přijdou mi to zbytečně vyhozené peníze. Dle mého názoru je lepšší investovat do jídla a pořádně si narvat pupek kvalitním jídlem a to ti doplněk nikdy nedá!

Na cvičení s vlastní vahou mě baví ta svoboda a neustalé posouvání svých hranic a taky to beru jako druh umění. Není to jen funění ve fitku, takžé to je v podstatě moje láska.


Aleš Řihák - výroba, nové postupy

Vše z papíru přetvářím do hmatatelného!