Doprava a platba

DPD Private  


Balík do ruky  Balík na poštu


Zboží objednané on-line v internetovém obchodě Shyby.cz je odesíláno prostřednictvím DPD Private, Českou poštou jako Balík do ruky a Balík na poštu. Vaše objednávky si také můžete vyzvednout přímo u nás v hale v Paskově. 


Každou zásilku se DPD pokusí doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. DPD Vás bude o termínu doručení informovat SMSkou či e-mailem podle toho, který kontaktní údaj nám poskytnete. V den doručení Vám upřesníme hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí. Všichni naši zákazníci mají na základě objednávky k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby Vám vyhovovalo. Navíc v ní uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží, a kolik adres ho od Vás dělí.V nástroji pro sledování zásilek uvidíte, kde se Vaše zásilka nachází a můžete zkontrolovat, jestli jsme ji už předali.


Česká pošta nabízí elegantní doručení skrz Balík na poštu a Balík do ruky. V případě Balíku na poštu doručíme zásilku na Vaši nejbližší poštu dle PSČ zadaného v objednávce. Vždy budete o pohybu Vaší objednávky informováni pomocí SMS. Balík do ruky se Česká pošta pokusí doručit na Vaši adresu. Pokud Vás na místě nezastihne, skončí zásilka na nejbližší poště. Opět budete informováni pomocí SMS.

Česká republika

Slovensko

  • DPD Private - 259 Kč (cca 10 EUR) (Zásilka bude přivezena na Vaši adresu)

Platba

Zboží objednané on-line v internetovém obchodě Shyby.cz je možno uhradit:

  • Dobírkou - 30 Kč
  • GoPay - Zdarma