Mobilní hrazda na Shyby Perun

Musím říct, že myšlenka vytvořit pořádnou hrazdu na shyby ,se kterou se dá hnout se mi v hlavě držela opravdu dlouho. V základě jsme úsekově rok přemýšleli nad tím, jak celý komplet pojmout. Koncepty konkurence se nám zdáli spíše vtipné vzhledem k rozměrům a užitné výšce, která je při plnohodnotném cvičení to nejdůležitější. Postupem času a po zkušenostech s montáží desítek kusů Venkovní hrazdy na shyby Czech Pull-Up Rig bylo zcela jasno!,

Proč hrazda na shyby potřebuje kolečka?

Trénink stejně jako svět se stále hýbe a to platí i o našich pomůckách. Časy, kdy se skupiny zavíraly v garážích jsou dávno pryč - všichni chtějí být vidět. Nářadí je potřeba prostě rychle vytáhnout na plac a rychle sklidit. S pevnou konstrukcí hrazdy tohle prostě nejde. Nářadí je potřeba také čas od času uklidit. Náš Perun má 100% průmyslová kolečka s brzdou v každém z nich. Chová se tak, jako by tam nebyla.


Bradla v kombinací s hrazdou na shyby

Pravidlo hovoří jasně: 50% tahů a minimálně 50% tlaků (spíše víc). Pokud cvičíte opravdu s nějakým smyslem, tak cvičit pouze shyby bez zapojení tlaků je nesmysl. Při takovémto tréninku je všechno špatně. To je důvod proč jsme Perun vybavili bradly z našeho Rigu. Bradla jsou dostatečně vysoká. Pokud pojedete weighted, nebude nikdo tahat činky po zemi.


Mobilní hrazdu na shyby Perun si můžeš otestovat na našem Vánočním poháru ve shybech , který se samozřejmě pojede na Perunu!

Honza Březina - Shyby.cz