Co se u nás děje?

Zdravíme všechny Shybaře!

Jistě jste si všimli, že se něco děje, na našem webu mizí položky, dochází zboží a přichází výprodej. Je na místě se na tedy na celou věc podívat a objasnit ji.

Za dobu naší existence jsme se z kamenného obchodu přesunuli do větších prostor, realizovali jsme více než 10000 objednávek, na území ČR a SR jsme prodali tisíce hrazd a tisíce bradel, několik tisíc párů kruhů a tisíce odporových gum, nemluvě o dalším sortimentu. Vážíme si každé objednávky, která přišla, ať už jde o těžká bradla nebo silikonový náramek.

Tuzemský trh je ale malý, a rychle se sytí, počet objednávek klesá a zejména klesají prodeje ,,železa”, duše celých Shybů, a to markantně. Nebudeme Vám lhát, ten nepoměr z období před rokem a teď je skutečně výrazný, a vzhledem k nastavení podnikání u nás a rostoucí konkurenci je neudržitelné produkovat série položek při takto nízkých prodejích. Konkurence hrazd z východu dohnala již i nás.

Neberte to jako podraz, dobrou hrazdu u nás vždycky nějak seženete, celá situace je logickým vyústěním, něčím, s čím jsme museli počítat od začátku, prostě to jinak nešlo.

Vždy jsme razili vlastní cestu a za každou cenu se snažili být originální a inovativní, jsme hrdí na to, co jsme dokázali. I proto se posunujeme dále!

Mobilní venkovní hrazdou UNO to všechno začalo, stala se symbolem zrodu značky a firmy. Původní verze však v našich očích - navzdory nulaprocentní reklamaci - disponovala prvky, které jsme chtěli ještě zdokonalit, protože nejsme nikdy spokojení a prostor ku zlepšení je vždy.

Výsledkem je jedinečná a 100% originální mobilní venkovní hrazda Warrior Pull-up Bar, kterou již brzy kompletně představíme včetně jednopoložkového eshopu pro prodej u nás i v zahraničí.

Na závěr této zprávy chceme ještě jednou poděkovat všem zákazníkům za důvěru, kterou do nás vložili svými nezřídka opakovanými objednávkami. Děkujeme za každý email, ať už s pochvalou či kritikou, děkujeme za každou zpětnou vazbu na články, příspěvky, děkujeme Vám Všem. Vždy jsme se snažili vyjít maximálně vstříc a řešit vzniklé situace jako lidé víc než jako pouzí obchodníci. Jen díky Vám jsme tu doteď.

Přejeme všem zdar a sílu!

Vaše Shyby.cz