1.ročník soutěže ve Street Workoutu na Mělníku – 18.6.2016, výsledky a krátké zamyšlení

18. června 2016 uspořádal Workout Mělník první ročník soutěže ve Street Workoutu na Mělníku. Přinášíme pár fotek, výsledky a krátké zamyšlení od hlavního pořadatele Tomáše Vágnera.


Slovo Tomáše Vágnera - Workout Mělník

Jsem osobně velice spokojený, že se nám podařilo zorganizovat první ročník, ani ve snu by mě totiž nenapadlo, že za dva roky našeho působení na SW scéně, ho budeme jako tým vůbec pořádat ! Příprava a všechno okolo byla náročná, řešil jsem vše se členy výkonného výboru již od ledna, ale pokud mohu mluvit za celý tým tak si myslím, že vydařená. Určitě bychom my i ostatní našli v organizaci nějaké mouchy, ale od začátku se povedlo splnit skoro všechny úkoly, které jsme si zadali před akcí a hlavně i důležitý, časový harmonogram akce.

Počasí bylo po celý den fantastické, pouze na menší 5min přeháňku. Hodně nám pomohli naši členové a především moje rodina, které chci tímto velmi poděkovat !

Jsem moc rád, že se vše povedlo a diváci se bavili a měli také proč, díky skvělým výkonům všech soutěžících. Osobně nás přijela podpořit legenda a zakladatel tohoto sportu na české a slovenské scéně – Adam Raw z Ostravy, který se rozhodl i soutěžit v disciplíně Weighted a ukázal ostatním, že je skvělým sportovcem a osobností zároveň. Také jsme moc rádi, že přijal naše pozvání Dávid "Molko" Molitoris, úřadující mistr Slovenska ve Street Workoutu.

Chceme poděkovat za skvělou účast battlu, kdy k nám přijeli týmy a soutěžící z Prahy, Chomutova, Písku, Rakovníku, Karviné, Ostravy, Brna a i Slovenska! Největší díky patří také naší šesti členné porotě, která splnila naše požadavky a celá soutěž probíhala podle striktních pravidel. Nebojím se říci, že jsme společně nastartovali tzv. "revoluci v pravidlech." pro další ročníky.

Již teď plánujeme druhý ročník BATTLEMANIA 2017, ale co si budeme povídat, vše je o penězích a sponzorech. Těch se nám ale letos podařilo sehnat opravdu hodně a jsme nesmírně rádi za jejich podporu, ceny pro soutěžící a finanční dary, moc si toho vážíme – bez nich by to nešlo !

Jsme jedná velká STREET WORKOUT RODINA a tak by to mělo být pořád :)


Fotografie: MattNell Photography